Browser niet ondersteund

Je gebruikt een oude browser die wij niet meer ondersteunen. Overweeg het gebruik van een moderne webbrowser zoals Microsoft Edge, Google Chrome of Firefox voor de beste website-ervaring.

Sleufgoten
Afwatering subtiel verwerkt

Voor een minimalistische uitstraling van terrassen worden vaak groot formaat tegels gebruikt. Juist bij deze toepassing is de noodzaak voor een goede afwatering extra belangrijk en is een lijnafwateringssyteem (regengoten) de juiste oplossing. Om het minimalistische design te versterken is afwatering met een vrijwel verborgen sleufgootsysteem (ook wel verholen goten genoemd) dé oplossing. Het ACO House&Garden programma biedt hiervoor verschillende mogelijkheden.

Waarom een sleufgoot?

  • Geen plasvorming op terras en oprit.
  • Minder vervuiling.
  • Minder onderhoud.
  • Combinatie met infiltratiesysteem mogelijk.


Plaats de House&Garden sleufgoten bij:

  • Terrassen.
  • Opritten*.
  • Groot formaat bestratingsmateriaal.
  • Combinatie met infiltratiesysteem.


* Let op juiste belastingsklasse

Aluminium, RVS en kunststof goten

Een extra smal aluminium designrooster zal meer zichtbaar zijn in de bestrating, maar ondersteunt een strak modern vormgegeven terras.

Voor de waterafvoer wordt het systeem voorzien van een onderuitloop voorzien van een bladvanger. Je kunt de regengoot aansluiten op het riool, maar ook op een infiltratiesysteem zoals de ACO RainBloxx. Dit draagt bij aan een goede waterhuishouding in de tuin. De Slimline wordt hierbij voorzien van extra gaten in de gootbodem en rechtstreeks geplaatst op de ACO RainBloxx 100 / RainBloxx 200

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
Gootelement inclusief aluminium rooster0110001001,6319000
Gootelement inclusief zwart aluminium rooster0210001001,6319005
Gootelement inclusief CorTen rooster0310001002,7219012
Gootelement inclusief RVS rooster0410001001,6319058
Eindplaat gesloten05-101,50,0319004
Koppelstuk, voetflens0671,571,50,1219001
Koppelstuk, voetflens excentrisch0771,571,50,1219009
Koppelstuk, T-stuk (zonder rooster)081591000,8019083
Eindplaat met zijuitloop (50mm)09-1000,319003
Onderuitloop Ø801071,5101,50,1219002
Onderuitloop excentrisch Ø801171,5101,50,1219008
Onderuitloop excentrisch Ø1101171,5101,50,1219011
Zijuitloop1271,5101,50,1519082
Slimline hoekelement incl. aluminium rooster131591000,4519006
Slimline hoekelement incl. zwart aluminium rooster141591000,4519007
Slimline hoekelement incl. CorTen rooster 151591000,7219013
Slimline hoekelement incl. RVS rooster161591000,4519059
Slimeline gatenzaag Ø45 voor onderuitloop17---19010
Zandvanger18---19014

De Slotline bestaat uit een compleet assortiment robuuste, maatvaste verzinktstalen of roestvaststalen opzetelementen. Dit systeem kan gecombineerd worden met Euroline (voorkeur) en Hexaline goten* en wordt vaak toegepast in combinatie met groot formaat tegelverharding. De Slotline opzetframes zijn er in verschillende hoogtematen maar standaard voeren wij een schachthoogte van 65 mm.

Lijnafwatering kan worden aangesloten op het riool maar ook op een infiltratiesysteem. Dit draagt bij aan een goede waterhuishouding in de tuin. Het Euroline gootsysteem kan worden voorzien van een onderuitloop. In gevallen waar regelmatig vuil, zand of blad wordt verwacht heeft een vuilvanger de voorkeur.

ACO Slotline met vuilvanger (Euroline combi)

  • Goed te onderhouden
  • Leverbaar met stankslot
  • 500 mm toegang- inspectieluik
  • Eindplaten polymeerbeton of kunststof
  • Tot 15 meter strenglengte per uitloop

Slotline met onderuitloop (Euroline combi)

  • Leverbaar met stankslot
  • Eindplaten polymeerbeton of kunststof
  • 150 mm toegang / inspectieluik
  • Ringrubber, eenvoudige verjonging naar
    75 / 80 mm
  • Tot 8 meter strenglengte per uitloop

ACO Slotline opzetelement RVS (schachthoogte 65 mm)

te combineren met goot Euroline, (zie hierboven voor systeemopbouw)

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
Slotline opzetelement RVS t.b.v. ACO Euroline011000654415834
Slotline opzetelement RVS t.b.v. ACO Euroline 500652415849
Slotline opzet-/inspectie element RVS t.b.v. ACO Euroline02850+150654,6415836-1
Slotline opzet-/inspectie element RVS t.b.v. ACO Euroline vuilvanger03500653415835


ACO Slotline opzetelement RVS (schachthoogte 40 mm)

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
Slotline opzetelement RVS t.b.v. ACO Euroline011000403,3415826
Slotline opzetelement RVS t.b.v. ACO Euroline 500401,7415847
Slotline incl. opzet-/inspectie-element RVS t.b.v. ACO Euroline02850+150403,8415828-1
Slotline opzet-/inspectie-element RVS t.b.v. ACO Euroline vuilvanger03500402,3415827


ACO Slotline opzetelement RVS accessoires (eindplaat, ophoogelement, hoekstuk)

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
RVS eindplaat voor Euroline 100 opzetelement 65 445961
RVS eindplaat voor Euroline 60 opzetelement 65 445960
RVS Tussenelement ophoging t.b.v. drempelloos bouwen (max. 3 st.)041000271,49445962
RVS Hoekstuk opzetelement 150658,6Z307761


ACO Slotline opzetelement Verzinkt staal (schachthoogte 65 mm)

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
Slotline opzetelement vz.st. t.b.v. ACO Euroline011000654415830
Slotline opzetelement vz.st. t.b.v. ACO Euroline 500652415848
Slotline incl. opzet-/inspectie-element vz.st. t.b.v. ACO Euroline02850+150654,6415832-1
Slotline opzet-/inspectie-element vz.st. t.b.v. ACO Euroline vuilvanger03500653415831

Toebehoren ACO Slotline

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
Slotline haak t.b.v. inspectieluik 16364

ACO Slotline bestaat uit een volledig kunststof geheel. Met een sleufbreedte van 17mm valt deze nauwelijks op in uw terras Via het toe te passen inspectie-/hoekelement blijft altijd onderhoud mogelijk.

Voor de waterafvoer wordt het systeem voorzien van een onderuitloop voorzien van een bladvanger. Je kunt de regengoot aansluiten op het riool, maar ook op een infiltratiesysteem zoals de ACO RainBloxx. Dit draagt bij aan een goede waterhuishouding in de tuin. De Hexaline wordt hierbij voorzien van extra gaten in de gootbodem en rechtstreeks geplaatst op bijvoorbeeld de ACO RainBloxx 200.

ACO Slotline met onderuitloop (Hexa combi)

  • Zonder stankslot mogelijkheid
  • 150 mm toegang / inspectieluik
  • Eindplaten kunststof
  • Ringrubber, eenvoudige verjonging naar 75 / 80 mm
  • Niet leverbaar met LEDline
  • Tot 8 meter strenglengte per uitloop

ACO Slotline opzetelement RVS (schachthoogte 65 mm)

te combineren met goot Hexaline, (zie hierboven voor systeemopbouw)

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte H
mm
kg/
stuk
art. nr.
Slotline opzetelement RVS t.b.v. ACO Hexaline011000654415834
Slotline opzetelement RVS t.b.v. ACO Hexaline 500652415849
Slotline opzet-/inspectie element RVS t.b.v. ACO Hexaline02850+150654,6415836-1


ACO Slotline opzetelement RVS (schachthoogte 40 mm)

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte H
mm
kg/
stuk
art. nr.
Slotline opzetelement RVS t.b.v. ACO Hexaline011000403,3415826
Slotline opzetelement RVS t.b.v. ACO Hexaline 500401,7415847
Slotline incl. opzet-/inspectie-element RVS. t.b.v. ACO Hexaline02850+150403,8415828-1
Slotline opzet-/inspectie-element RVS t.b.v. ACO Euroline vuilvanger03500402,3415827


ACO Slotline opzetelement Verzinkt staal (schachthoogte 65 mm)

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte H
mm
kg/
stuk
art. nr.
Slotline opzetelement vz.st. t.b.v. ACO Hexaline011000654415830
Slotline opzetelement vz.st. t.b.v. ACO Hexaline 500652415848
Slotline incl. opzet-/inspectie-element vz.st. t.b.v. ACO Hexaline02850+150654,6415832-1
Slotline opzet-/inspectie-element vz.st. t.b.v. ACO Euroline vuilvanger03500653415831


ACO Slotline opzetelement kunsstof (schachthoogte 60 mm)

te combineren met goot Hexaline, (zie hierboven voor systeemopbouw)

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte H
mm
kg/
stuk
art. nr.
Slotline opzetelement kunststof t.b.v. ACO Hexaline011000602319555
Slotline hoekelement kunststof t.b.v. ACO Hexaline02500600,3319560


Toebehoren ACO Slotline

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
Slotline haak t.b.v. inspectieluik 16364