Browser niet ondersteund

Je gebruikt een oude browser die wij niet meer ondersteunen. Overweeg het gebruik van een moderne webbrowser zoals Microsoft Edge, Google Chrome of Firefox voor de beste website-ervaring.

Voor de waterafvoer wordt het systeem voorzien van een onderuitloop voorzien van een bladvanger. Je kunt de regengoot aansluiten op het riool, maar ook op een infiltratiesysteem zoals de ACO RainBloxx. Dit draagt bij aan een goede waterhuishouding in de tuin. De Slimline wordt hierbij voorzien van extra gaten in de gootbodem en rechtstreeks geplaatst op de ACO RainBloxx 100 / RainBloxx 200.

Bekijk hieronder de productinformatie


Productinformatie

Omschrijving

fotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
Gootelement inclusief aluminium rooster0110001001,6319000
Gootelement inclusief zwart aluminium rooster0210001001,6319005
Gootelement inclusief CorTen rooster0310001002,7219012
Gootelement inclusief RVS rooster0410001001,6319058
Eindplaat gesloten05-101,50,0319004
Koppelstuk, voetflens0671,571,50,1219001
Koppelstuk, voetflens excentrisch0771,571,50,1219009
Koppelstuk, T-stuk (zonder rooster)081591000,8019083
Eindplaat met zijuitloop (50mm)09-1000,319003
Onderuitloop Ø801071,5101,50,1219002
Onderuitloop excentrisch Ø801171,5101,50,1219008
Onderuitloop excentrisch Ø1101171,5101,50,1219011
Zijuitloop1271,5101,50,1519082
Slimline hoekelement incl. aluminium rooster131591000,4519006
Slimline hoekelement incl. zwart aluminium rooster141591000,4519007
Slimline hoekelement incl. CorTen rooster151591000,7219013
Slimline hoekelement incl. RVS rooster161591000,4519059
Slimeline gatenzaag Ø45 voor onderuitloop17---19010
Zandvanger18---19014

ACO. we care for water